foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Nauka języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego z nami to sama przyjemność!

                                                                          LEKTORZY

 

Język angielski:

 

Agata
„.. najbardziej cenię kontakt z drugim człowiekiem, obserwację tego zachwytu słuchaczy, "że oni potrafią to powiedzieć po angielsku!". Wtedy czuję ogromną satysfakcję, że to co robię daje rezultaty..”

 

Dawid

Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż kontakt z drugim człowiekiem. Uczenie ludzi w różnym wieku to oddanie im cząstki mnie!. Dodając do tego uśmiech i trochę żartobliwy charakter lekcji tworzymy mieszankę wybuchową, która daje fenomenalne efekty!

Uwielbiam nauczać innych, bo dzięki temu sam nie zostaje w tyle! Moje hobby to podróże, lotnictwo cywilne, muzyka oraz popkultura Stanów Zjednoczonych. 

 

Antonina

Odkąd pamiętam lubiłam dzieci i miałam z nimi dobry kontakt. Cieszę się więc, ze mam okazję teraz z nimi pracować. W pracy z dziećmi każdy dzień jest inny. Najbardziej lubię to, jak niewiele potrzeba żeby sprawić dzieciom radość i zobaczyć ich szczere uśmiechy. Ogromną satysfakcję przynosi mi to, gdy po kilku lekcjach, dzieci zaczynają mnie rozumieć i próbują się ze mną komunikować w obcym dla nich języku. Gdy słyszę, że nawet najmłodsi powtarzają między sobą poznane ze mną słowa to wiem, że to co robię ma sens.

 

 

Waldek

"W życiu piękne są tylko chwile..."
Lubię te chwile pracy z moimi kursantami w Centrum, kiedy widzę na ich twarzach zainteresowanie, zrozumienie i poczucie tego, że robią postępy. Cieszę się, gdy chętnie przychodzą na zajęcia.
"Dlatego czasem warto żyć"

 Andrzej
„..Interesuje się literaturą popularną, motoryzacją i techniką. W pracy w CKJO cenię sobie bezpośredni kontakt z klientem, a za główny cel stawiam sobie jego satysfakcję.."

 
 
Maria
„… kocham, to o robię – praca nauczyciela pomaga mi w rozwoju na wielu poziomach. Mam poczucie, że jestem tam gdzie być powinnam..”

 

 
Język niemiecki


 Joanna
„….Lubię pracować z ludźmi i mogę powiedzieć, że praca jest moim hobby.
Sukcesy moich uczniów zarówno tych młodszych jak i tych starszych sprawiają mi największą radość. Fascynują mnie też podróże, lubię sport i taniec..”

Język hiszpański


 Magdalena
„…Lubię podróżować, imprezować i próbować nowych potraw. Do życia potrzebuję zarówno kontaktu z naturą jak i z ludźmi. Idealne wakacje - tygodniowa fiesta w indiańskiej wiosce z dużą ilością świątecznego jedzenia.. W CKJO już podczas pierwszych zajęć z hiszpańskiego kursanci odkrywają, że znając zaledwie 3 zdania po hiszpańsku można z kimś sensownie i naturalnie porozmawiać  ..”
 

 

Copyright © 2020 IT Secure Usługi Informatyczne Rights Reserved.